Projektowanie stron - KOZACOM Pogotowie Komputerowe

Idź do spisu treści

Menu główne:

Projektowanie stronProjektowanie stron WWW

Strona www świadczy o firmie tak samo jak podejście do klienta. Dobrze wykonana, funkcjonalna i ładna przyciąga, brzydka, z błędami odpycha. My oferujemy przygotowanie strony www od A do Z. Nie robimy tandetnych projektów, które nie mają żadnej wartości z punktu widzenia marketingu.

Strona www tak jak reklama w prasie, na bilboardzie czy w radio lub telewizji ma za zadanie utrwalić markę firmy, zdobyć nowych klientów, ale również zawierać najistotniejsze informacje na temat przedsiębiorstwa.

Gdy tworzymy stronę zaczynamy od projektu graficznego dopasowanego do konkretnego klienta. Następnym punktem realizacji jest aktualizacja treści. Gdy to jest gotowe zajmujemy się rejestracją domeny, umieszczeniem strony www na serwerze.

Jednak to jeszcze nie koniec. Gdy wszystko jest gotowe wspólnie z klientem dobieramy słowa kluczowe i tworzymy optymalny opis witryny. Dodajemy ją do największych wyszukiwarek i katalogów w Polsce i na świecie. Dopiero w tym momencie kończymy pracę nad stroną.

Nasza polityka (stawiamy na jakość a nie na ilość) wymusza na nas by nad każdym projektem spędzić średnio dwa razy więcej czasu niż konkurencja. Dlatego oferowane przez nas ceny mogą wydawać się nie konkurencyjne. Jednak patrząc w przyszłość okazuje się, że wyższa cena się opłacała. Wielu naszych klientów osiągnęło ogromny sukces w Internecie - zdobyli nowych kontrahentów, podpisało intratne umowy.

Ceny stron www są ustalane indywidualnie. Każdy projekt to nowe wyzwanie, każdy klient to nowa osobowość, każda firma to inne podejście do Internetu - nie można więc przedstawić konkretnych cen.

Poprawianie stron WWW (redesign)

Wykonujemy analizę Państwa strony internetowej i oceniamy jakie błędy ona zawiera zarówno na poziomie grafiki jak i części merytorycznej, funkcjonalności, optymalizacji pod wyszukiwarki i szybkości działania. Proponujemy Państwu zmianę i poprawienie wykazanych błędów. Czasami wystarczą niewielkie modyfikacje, ale zdarzają się również serwisy www wymagające całkowitej przebudowy.

Aktualizacja stron

Dbanie o aktualność oferty prezentowanej w serwisie internetowym jest konieczne, by był on chętnie odwiedzany przez Internautów. Oferujemy współpracę polegającą na bieżącej obsłudze aktualizacji prezentowanej treści.

Obsługa na zlecenie

W przypadku nieregularnych bądź sporadycznych zmian sugerowaną przez nas formą współpracy są indywidualne zlecenia. W momencie otrzymania zlecenia dokonujemy wstępnej wyceny prac. Możliwe są także zlecenie ekspresowe, które mogą być zrealizowane nawet tego samego dnia.

Zlecenie stałe

W przypadku częstych i regularnych zmian proponujemy umowę na stałą obsługę. Zlecenia stałe realizowane są priorytetowo. Dla takich zleceń stosujemy również upusty cenowe. 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego